Waar ik in juni een heel bescheiden boekenbuit had, heb ik dat in juli wel meer dan goed gemaakt, haha! De stapel nieuwe boeken van juli is misschien een tikkie uit de hand gelopen? :$ Ik kreeg best veel boeken als verrassing opgestuurd (zo leuk altijd), ontving ik een aantal recensie-exemplaren en kocht uiteraard zelf ook nog het een en ander. Lees je mee?
In juli kreeg ik drie recensie-exemplaren binnen. Allereerst Alle ogen Mia, een heel lief en schattig verhaal over zeehondjes, geschreven door Susan Muskee. Mijn recensie lees je hier!
Ook ontving ik een non-fictie, OMG 30! Heel toepasselijk, aangezien ik later dit jaar zelf 30 word. Ik vond ‘m erg leuk, hier lees je wat ik ervan vind.
En tenslotte ontving ik het vervolg op Het ultieme spel van Jennifer Lynn Barnes van Blossom Books, heel benieuwd naar! Hij ligt voor deze week op mijn TBR, dus de recensie lees je hopelijk nog deze maand op de blog.
En toen werd ik twee keer enorm verrast door Best of YA/Feelgood Vibes!! Ik mocht twee hele toffe pakketjes ontvangen. In het eerste pakketje zat Achter de schermen en Eén gouden zomer (en ja, nog eentje, maar die had ik al, dus die geef ik weg in een giveaway), en in het tweede pakketje zat Maid for each other en Problematic Summer Romance. Die laatste heb ik in het Engels al gelezen, dus mijn recensie komt snel online!
En ook Ambo Anthos verraste me twee keer met een leuk pakket! Eerst kreeg ik de thriller Terugkeer van Michael Berg binnen. De flaptekst klinkt goed, dus hopelijk kom ik daar deze maand aan toe.
En richting het einde van de maand kreeg ik een vet gezellig pakketje binnen waar onder andere Favoriete dochter en Storybook Ending in zat! Zo lief en ik ben heel benieuwd in beide verhalen.
Ik kocht daarnaast ook nog een paar boeken. Zo kwamen mijn pre-orders van Worth fighting for en Overruled binnen en bestelde ik Caught up, Fearless en The Rose Bargain, toen die in de aanbieding waren. Alleen mijn pre-orders heb ik gelezen, maar ik hoop die andere drie wel binnen nu en twee maanden te lezen? Of is dat wishful thinking?
Ik schreef vorige week in mijn wishlist voor de Deventer Boekenmarkt dat ik hoopte dat ik Begraaf mijn botten in nachtelijke grond en Erfgenaam van vuur op de boekenmarkt zou scoren, maar ik had ze al gekocht voordat ik naar de boekenmarkt ging, haha! Ik kon ze beide scoren via Boekenkraam, happy me!
En uiteraard kocht ik boeken via Vinted! Ik heb eindelijk de Smith-Smythe-serie van Julia Quinn compleet, yay!
En ik kocht De testamenten. Vorige maand las ik Het verhaal van de dienstmaagd, en nu ben ik heel benieuwd naar het verhaal. Grote kans dat ‘ie tot volgend jaar blijft liggen, maar hé, je kunt ‘m maar vast in de kast hebben.
Ik bestelde ook twee Shakespeares! Macbeth was misschien niet mijn ding, maar toch ben ik benieuwd naar Hamlet. Romeo & Juliet las ik ooit op de middelbare school, maar die wil ik nog een keer herlezen.
En tenslotte nog drie random boeken (allemaal via Vinted). London, a guide for curious wanderers is voor mijn volgende trip (en die is al heel snel), Dit is Japan lijkt me een prachtig boek over Japan en Book Nooks is een prachtig tafelboek vol mooie boekenkasten.
Welk boek van deze stapel zou jij graag willen lezen?
Liefs,
Marleen